Thurnbichler podjął radykalną decyzję. Kamil Stoch skreślony

Kamil Stoch nie wystąpi w niedzielnym konkursie Letniego Grand Prix w Wiśle. Polak nie znalazł się w składzie kadry Thomasa Thurnbichlera na te zawody - pierwszy raz od 17 lat nie zakwalifikował się do niego podczas rywalizacji przed własną publicznością.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-15 09:12:00

Sułek-Schubert zrobiła awanturę ekspertowi od lekkoatletyki. "Człowieku, wytłumacz mi"

Aktualnie Adrianna Sułek-Schubert rywalizuje w zawodach w siedmioboju we francuskim Talence. Po pierwszym dniu zmagań zajmowała czwarte miejsce. Po tym, jak profil "Athletics News" na portalu X odnotował wynik Sułek-Schubert w skoku wzwyż, to wieloboistka nie wytrzymała i zaczęła odpowiadać twórcy tego profilu. "Czy rozumiesz w jak dużym stopniu przyczyniasz się do hejtu, z którym się mierzymy?" - napisała Sułek-Schubert. Internauci mocno skrytykowali reakcję wieloboistki.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-15 09:05:00

Messi wrócił do gry i na boisku działy się cuda. "Magia"

Dwa gole i asysta po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją - takich cudów na murawie mógł dokonać tylko Leo Messi. Argentyńczyk zanotował kapitalny powrót do MLS i praktycznie w pojedynkę rozstrzygnął kwestię zwycięstwa z Philadelphią Union (3:1). Po jego indywidualnych akcjach kibice wstawali z miejsc i z całych sił skandowali jego imię. "Potrzebował jedynie kilku minut, by znów wydarzyła się magia" - zachwycali się dziennikarze.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-15 08:54:00