Messi wrócił do gry i na boisku działy się cuda. "Magia"

Dwa gole i asysta po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją - takich cudów na murawie mógł dokonać tylko Leo Messi. Argentyńczyk zanotował kapitalny powrót do MLS i praktycznie w pojedynkę rozstrzygnął kwestię zwycięstwa z Philadelphią Union (3:1). Po jego indywidualnych akcjach kibice wstawali z miejsc i z całych sił skandowali jego imię. "Potrzebował jedynie kilku minut, by znów wydarzyła się magia" - zachwycali się dziennikarze.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-15 08:54:00

W kadrze Probierza nie błysną, ale w klubie ma zabójczą skuteczność. Znów gol

Fenomenalny sezon Mateusza Bogusza trwa. Świeżo upieczony reprezentant Polski po raz kolejny w bieżących rozgrywkach zdobył gola dla Los Angeles FC, a tym razem w samych prestiżowych derbach "Miasta Aniołów" przeciwko Los Angeles Galaxy. Polak z zimną krwią wykorzystał swoją sytuację, choć punktów to nie dało, bo jego drużyna przegrała ostatecznie 2:4 mimo prowadzenia 2:0.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-15 08:48:00

Ależ niespodzianka! Polka w finale turnieju WTA. Największy sukces w karierze

Magdalena Fręch zagra w finale turnieju WTA 500 w meksykańskiej Guadalajarze. Polka wygrała 7:6(4), 7:5 z Francuzką Caroline Garcią, która była faworytką do wygrania całego turnieju. W finale Polka zmierzy się z zawodniczką z drugiej setki rankingu WTA.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-15 08:17:00