Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

1:9 w meczu drużyny Polaka. Słynny Robin van Persie już raz przeżył takie upokorzenie

Źródło:Gazeta.pl
Tego weekendu nie będą najlepiej wspominać Paweł Bochniewicz i Mickey van der Hart, a także cała drużyna Heerenveen. Zespół z byłymi ekstraklasowiczami w wyjściowym składzie rywalizował w piątej kolejce Eredivisie z AZ Alkmaar. Po pierwszej połowie przegrywał 1:2, ale po przerwie stracił... siedem goli. To była najwyższa wygrana AZ (9:1) w XXI wieku. - Teraz ważne jest, by wziąć to na klatę. Po pierwszej połowie powinniśmy byli wyrównać - uważa Robin van Persie, trener Heerenveen, a w przeszłości znakomity piłkarz reprezentacji Holandii.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-15 09:46:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

Psycholog zabrał głos w sprawie Igi Świątek. "Wreszcie ktoś mówi o tym głośno"

- Otrzymałem tylko jedną wiadomość na komunikatorze portalu społecznościowego od jednego z kibiców, który zwracał uwagę, że wreszcie ktoś mówi głośno o tym, co czeka przeciążonych sportowców i jak duże są konsekwencje - wyznał psycholog sportowy - Dariusz Nowicki - w rozmowie z portalem Interia. Zdradził również czynnik, który może zmniejszyć obciążenie psychiczne.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-15 09:22:00

Thurnbichler podjął radykalną decyzję. Kamil Stoch skreślony

Kamil Stoch nie wystąpi w niedzielnym konkursie Letniego Grand Prix w Wiśle. Polak nie znalazł się w składzie kadry Thomasa Thurnbichlera na te zawody - pierwszy raz od 17 lat nie zakwalifikował się do niego podczas rywalizacji przed własną publicznością.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-15 09:12:00