Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Zrobiła to! Życiowy sukces Magdaleny Fręch! Niesamowity powrót

Źródło:Gazeta.pl
Magdalena Fręch w ćwierćfinale turnieju WTA 500 w Guadalajarze! Polska tenisistka stoczyła blisko dwugodzinny bój o awans z Amerykanką Ashlyn Krueger. Fręch mecz zaczęła źle, ale z czasem jej przewaga na korcie zaczęła tylko rosnąć, czego podsumowaniem był trzeci set. Dzięki wygranej w drugiej rundzie meksykańskich zawodów jest już pewna najwyższego miejsca w rankingu WTA w karierze!

Kategoria: Aktualności , 2024-09-13 07:41:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

Boruc wrzucił nagranie o WTC i się zaczęło. Potężna burza. "Odklejka na emeryturze"

W środę obchodziliśmy 23. rocznicę zamachu na World Trade Center. Do tragicznych, ale i owianych licznymi legendami wydarzeń postanowił odnieść się Artur Boruc. Były reprezentant Polski opublikował na Instagramie filmik, na którym kontrowersyjną teorię na ten temat wygłosił David Icke. Mężczyzna sugerował, że już wcześniej o planowanym zamachu mieli wiedzieć Żydzi. W internecie natychmiast zawrzało.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-13 07:20:00

Sensacyjna porażka wielkiej rywalki Igi Świątek. Tego nie dało się przegrać

Jelena Ostapenko (12. WTA) sensacyjnie odpadła już po pierwszym występie w turnieju WTA 500 w Guadalajarze. Łotyszka, która w Meksyku była najwyżej rozstawioną zawodniczką, przegrała z Mariną Stakusic (155. WTA) 3:6, 7:5, 6:7(0). Ostapenko przegrała, mimo że w decydującym secie prowadziła już 4:0 i miała łącznie cztery piłki meczowe.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-13 07:11:00