Zieliński oddał opaskę kapitana. "Nie podobało mi się"

Piotr Zieliński zastępował Roberta Lewandowskiego w roli kapitana reprezentacji Polski podczas pierwszych dwóch meczów na Euro 2024. Napastnik Barcelony nie wystąpił z Holandią (1:2) z powodu naderwania mięśnia dwugłowego, a w spotkaniu z Austrią pojawił się na boisku w 60. minucie. Zaraz po jego wejściu na murawę wydarzyło się coś, co nie przypadło do gustu Cezaremu Kucharskiemu.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-22 13:48:00

33 minuty i koniec! Sabalenka poddała mecz. Koszmarne wieści z Berlina

Aryna Sabalenka nie zdobędzie tytułu na trawiastych kortach w Berlinie. Trzecia rakieta świata w ćwierćfinale poddała się i sama zeszła z kortu. W meczu z Anną Kalinską nagle poczuła ból barku i poprosiła o przerwę medyczną. Ta na niewiele się zdała i po chwili było po meczu. Dzień wcześniej w podobnej sytuacji pożegnała się inna faworytka Jelena Rybakina.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-22 13:28:00

Deklasacja w meczu Włochy - Polska. Poznaliśmy finalistki Ligi Narodów

Niespełna 19 godzin po euforii związanej z efektownym triumfem nad Turczynkami polskie siatkarki zderzyły się z włoską ścianą. Drużyna Stefano Lavariniego, która miała wyraźne kłopoty przede wszystkim ze skutecznością ataku, przegrała dotkliwie z brązowymi medalistkami mistrzostw świata w półfinale Ligi Narodów 0:3 (18:25, 17:25, 12:25). O powtórzenie wyniku sprzed roku Biało-Czerwone zagrają w niedzielę z Japonkami lub Brazylijkami.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-22 13:27:00