Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Wyniki NBA: Wielkie występy indywidualne! Dwie dogrywki w Chicago, 27 punktów Duranta

Źródło:Probasket.pl
Bardzo dobry mecz na własnym parkiecie zagrała wielka trójka z Cleveland. Nie pozwolili się zaskoczyć gościom z Wisconsin. Swój parkiet obronili również Hawks ogrywając 109:105 Celtics. Kolejne zwycięstwo zapisali na swoje konto Lakers wygrywając 106:96 z Pistons. Nets górą w derbach Nowego Jorku. Aż dwie dogrywki potrzebowali Mavs i Bulls, 38 punktów Ellisa, który zwieńczył dzieło. Powrót Duranta nie przyniósł jego ekipie zwycięstwa. Thunder przegrali na wyjeździe 104:112 z Pelicans. Wygraną wytargali również Blazers na parkiecie Nuggets 105:103. 39 punktów zanotował LaMarcus Aldridge. W międzyczasie Suns ograli Pacers. Tym razem ekipę z Arizony poprowadził Goran Dragić kończąc starcie z 34 punktami. Niezwykle zacięty okazał się pojedynek Warriors z Magic w Oakland. Podopieczni Stevea Kerra wygrali 98:97 po game-winnerze Stepha Curryego.