Wyniki NBA: Trzy dogrywki na Brooklynie, kolejne triple-double Westbrooka, przegrana Pelicans

Źródło:Probasket.pl
Magic mimo 31 punktów LaMarcusa Aldridge, obronili parkiet przed Blazers wygrywając 111:104. Duża w tym zasługa Elfrida Paytona, który zanotował drugie triple-double z rzędu. Sixers ograli u siebie Knicks 97:81 po 23 punktach i 14 zbiórkach Nerlensa Noela. Natomiast Nets potrzebowali trzech dogrywek, by pokonać Bucks. 32 punkty i 18 zbiórek Brooka Lopeza. Mimo przeziębienia, LeBron James zagrał w starciu z Pacers i poprowadził w czwartej kwarcie drużynę do wygranej. Heat z kolei nie dali szans Nuggets, podobnie jak Bulls w pojedynku Raptors. 29 punktów zapisał na swoje konto Nikola Mirotić. Thunder mimo utraty kolejnych graczy ciągle znajdują sposób by wygrywać. Triple-double Russella Westbrooka i zwycięstwo nad Hawks. Mavericks nie udało się obronić parkietu przed Grizzlies, a Spurs pokonali u siebie Celtics 101:89. Bez Anthonyego Davisa, Pelicans polegli na wyjeździe w Oakland, co z pewnością utrudni im walkę o ósme miejsce. W ostatnim meczu Wizards nie sprostali wyzwaniu rzuconemu przez Clippers. 12 punktów, 5 zbiórek Marcina Gortata.