Wyniki NBA:Trzecie z rzędu triple-double Westbrooka! Pogrom w Toronto. Dwie dogrywki w Nowym Jorku.

Źródło:Probasket.pl
Czternaście spotkań zaserwowała nam liga NBA minionej nocy, w których oczywiście nie brakowało emocji. Trzecie z rzędu triple-double zaliczył Russell Westbrook w przegranym meczu Oklahoma City Thunder z Portland Trail Blazers 112:115. Jest to pierwszy od 2009 roku tego typu wyczyn. Pierwsze triple-double w karierze zanotował natomiast George Hill z Indiana Pacers w wygranym meczu przeciwko Cleveland Cavaliers, którzy musieli radzić sobie bez LeBrona Jamesa i Kyrie Irvinga. Brak liderów zakończył się porażką Cavs 86:93. Golden State Warriors nadzwyczaj łatwo poradziło sobie z drugim zespołem Wschodu, Toronto Raptors, wygrywając 113:89, prowadząc w pewnym momencie różnicą czterdziestu punktów. W spotkaniu pomiędzy Memphis Grizzlies, a Los Angeles Clippers górą okazali się gracza Doca Riversa, którzy po dobrej drugiej połowie wygrali na wyjeździe 97:79. Ewentualny powrót Derricka Rosea podziałał motywująco na jego kolegów z Chicago Bulls, którzy ograli Minnesotę Timberwolves 96:89. Dwóch dogrywek potrzebowali New York Knicks, by niespodziewanie pokonać na wyjeździe Detroit Pistons 121:115.