Wyniki NBA: Triple-double Kevina Lovea, ciekawa końcówka starcia Nets z Warriors

Źródło:Probasket.pl
Dzień otworzyły pojedynki Grizzlies z Bobcats i Pelicans przeciwko Wizards. W obu przypadkach górą byli gospodarze. Rysie ograły rywala 92:89, a Czarodzieje 94:93. Kolejnej porażki doznali Knicks. Tym razem nie sprostali Hawks i polegli 98:107. Mavericks na wyjeździe okazali się lepsi od Pistons 113:102, a Pacers łatwo pokonali Bucks 110:100. Dzięki bardzo dobrej postawie Kevina Lovea, Wolves w Utah rozprawili się z Jazz 121:104. Kings wygrali z Celtics 105:98, natomiast Warriors w ostatniej minucie przypieczętowali zwycięstwo nad Nets 93:86.