Wyniki NBA: Nuggets coraz wyżej w tabeli. Powrót Kobeego i wygrana Lakers

Źródło:Probasket.pl
Najbardziej interesującym spotkaniem minionej nocy było starcie Denver Nuggets z Memphis Grizzlies. Koszykarze z Denver wygrali 87:80 i mogą coraz poważniej myśleć o miejscu w pierwszej czwórce Konferencji Zachodniej. Ze względu na kontuzję Kobeego Bryanta, mniej ciekawie zapowiadało się starcie Lakers z Indiana Pacers. Jak się okazało, black mamba po raz kolejny zacisnął zęby i wyszedł kontuzjowany na parkiet i to w pierwszej piątce. Na parkiecie spędził zaledwie 12 minut i po zakończeniu pierwszej kwarty nie pojawił już się na boisku, kończąc mecz z zerowym dorobkiem punktowym (0/4 z gry). Pomimo tego, koledzy z drużyny poradzili sobie i pokonali Pacers 99:93. Przed Miami Heat pozostały już tylko dwie drużyny, które zanotowały w historii NBA więcej zwycięstw z rzędu (Houston Rockets 22 wygrane w 2008 roku, LA Lakers 33 w sezonie 1971-72 przyp. red). Tym razem koszykarze z Floryfdy poradzili sobie z Milwaukee Bucks zwyciężając 107:94.