Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Wyniki NBA: Lakers pokonali Bulls po dwóch dogrywkach, pewne zwycięstwa Bucks, Pacers i Grizzlies

Źródło:Probasket.pl
W Staples Center potrzebowano dwóch dogrywek do rozstrzygnięcia meczu i Los Angeles Lakers dość niespodziewanie pokonali Chicago Bulls. Milwaukee Bucks nie mieli żadnych problemów z rozprawieniem się z Orlando Magic i po raz kolejny pokazali, na czym polega zespołowa koszykówka. Indiana Pacers miała słabą pierwszą kwartę przeciwko New York Knicks, ale druga i w szczególności miażdżąca trzecia - wygrana 35:12 - pozwoliła im pokonać Knickerbockers. Memphis Grizzlies pozwolili rzucić Denver Nuggets 11 punktów w pierwszej kwarcie i 69 w całym meczu. Nie trzeba dodawać, kto schodził z parkietu zwycięsko, prawda?