Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Wyniki NBA: Chicago Bulls kończą pre-season bez porażki

Źródło:Probasket.pl
Ekipa z Wietrznego Miasta rozegrała osiem spotkań w ramach rozgrywek przedsezonowych i we wszystkich zwyciężyła. Derrick Rose opuścił tylko jeden mecz i w trakcie minionych trzech tygodni dał się poznać jako jeden z najlepszych rozgrywających w lidze. W ostatnim spotkaniu był jednak nieskuteczny. Byki ograły u siebie Denver Nuggets, a Rose trafił 5/15 z gry, miał 15 punktów i 8 asyst. Z kolei New York Knicks w Madison Square Garden zostali pokonani przez Charlotte Bobcats 85:83. Bismack Biyombo zebrał z tablic 20 piłek. Dobrą noc ma za sobą także Paul George. Jeden z liderów Pacers w zwycięstwie nad Mavericks rzucił 28 punktów. Do gry powrócił Deron Williams. W 10 minut przeciwko Heat trafił 4/5 z gry i 3/4 za trzy. Zakończył mecz z 11 punktami i 2 asystami. Ciekawa sytuacja miała miejsce w Milwaukee. Mecz Raptors z Bucks został zakończony w trakcie pierwszej kwarty z powodu nieprzygotowanego parkietu.