Wyniki NBA: Cavaliers i Rockets są 2-0, dominacja LeBrona w czwartej kwarcie, Howard cofnął zegar

Źródło:Probasket.pl
Cleveland Cavaliers planowo poradzili sobie z Boston Celtics, ale trzeba przyznać, że podopieczni Brada Stevensa rozegrali dobre spotkania i napędzili nieco strachu kibicom zgromadzonym w Quicken Loans Arena. W czwartej kwarcie LeBron James wziął jednak sprawy w swoje ręce i poprowadził Cavs do drugiej wygranej. Drugie zwycięstwo zapisali także na swoim koncie Houston Rockets. Dwight Howard rozegrał jeden ze swoich najlepszych meczów w tym sezonie, a Josh Smith był świetny z ławki. Dallas Mavericks grali bez Chandlera Parsonsa oraz Devina Harrisa, a osamotniony pod obręczą Tyson Chandler nie był w stanie zatrzymać grających do kosza graczy Rockets.