Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Wyniki NBA: Buzzer-beater w Milwaukee! Love i James prowadzą Cavs do zwycięstwa. Spurs bez BIG3 słabsze od Portland

Źródło:Probasket.pl
Do dużej niespodzianki doszło w Phoenix, gdzie tamtejsi Suns ulegli Milwaukee Bucks 96:94 po rzucie Khrisa Middletona. Cleveland Cavaliers przerwali passę zwycięstw Charlotte Hornets pokonując ich 97:88. Do meczu na szczycie doszło w Portland, gdzie tamtejsi Blazers pokonali grających bez Parkera, Duncana i Ginobiliego San Antonio Spurs 108:95. Chicago Bulls natomiast przegrało na wyjeździe z Atlantą Hawks 86:93. Clippers dość gładko rozprawili się z Detroit Pistons, pokonując ich 113:91.