Wyniki NBA: Butler wraca i ratuje Bulls mimo 33 punktów Martina, 41 punktów Thompsona!

Źródło:Probasket.pl
Pelicans wygrali trzecią kwartę 37:20, ale polegli w meczu z Mavs w czwartej kwarcie. W starciu dwóch defensyw, Grizzlies wygrali z Hornets 71:69. To trzecie zwycięstwo w sezonie Niedźwiedzi. Raptors ograli Magic 108:95, natomiast Heat uporali się z Sixers na wyjeździe. Inauguracyjny mecz na własnym parkiecie wygrali Wizards. Marcin Gortat wyglądał świetnie notując 20 punktów i 9 zbiórek. Trzecią porażkę w sezonie zanotowali Pistons, przegrywając u siebie z Nets 90:102. W jednym z najciekawszych meczów nocy, Bulls dzięki dwom trafionym osobistym Butlera wygrali 106:105 z Wolves na wyjeździe. Dość niespodziewanie, Thunder bez Duranta i Westbrooka pokonali Nuggets 102:91. Bez szans na wyjeździe byli Suns w Utah i Lakers w Oakland. Klay Thompson rzucił 41 punktów!