Wyniki NBA: 52 punkty Mo Williamsa! Triple-double Harforda. Dogrywka w Sacramento

Źródło:Probasket.pl
To była wyjątkowa noc dla Mo Williamsa, który rzucając 52 punkty poprowadził zespół Minnesoty Timberwolves do zwycięstwa 110:101. Drużynie Cleveland natomiast nie pomógł powrót na parkiet Lebrona Jamesa. Kawalerzyści przegrali tym razem z Phoenix Suns 107:100 i jest to ich dwudziesta porażka w tym sezonie. Dogrywki potrzebowali gracze Dallas Mavericks, aby pokonać na wyjeździe Sacramento Kings 108:104. Atlanta głównie dzięki triple-double Ala Horforda pewnie pokonała Philadelphię 76ers 105:87 notując tym samym dziewiąte zwycięstwo z rzędu. Również nie dużo problemów mieli gracze Golden State Warriors, którzy odprawili z kwitkiem Utah Jazz wygrywając 116:105. W ostatnim meczu tej nocy Miami Heat pokonało Los Angeles Lakers 78:75.