Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Wyniki NBA: 34 punkty, 15 zbiórek Love'a i 40 punktów Wolves w 12 minut, powrót Westbrooka

Źródło:Probasket.pl
Debiut Jasona Kidda w roli szkoleniowca został kompletnie zepsuty przez Orlando Magic, którzy na własnym parkiecie upokorzyli Brooklyn Nets odnosząc zwycięstwo 107:86. Łatwą wygraną zanotowal także Miami Heat. Po dwóch porażkach, tym razem na własnym parkiecie pokonali Washington Wizards 103:93. W Oklahomie Suns mierzyli się z Thunder i po ostatniej bardzo dobrej kwarcie gospodarzy, ulegli 103:96. Trzecie zwycięstwo z rzędu odniosła Minnesota Timberwolves ogrywając na wyjeździe New York Knicks 109:100. Z kolei Los Angeles Lakers na własnym parkiecie pokonali Atlantę Hawks.