Włosi ocenili Zielińskiego po meczu w Lidze Mistrzów. Można się zdziwić

Piotr Zieliński zagrał 90 minut w meczu Interu Mediolan z Crveną Zvezdą Belgrad (4:0) w drugiej kolejce fazy ligowej Ligi Mistrzów. Polak nie strzelił jednak gola i nie zanotował asysty. Włoskie media były bardzo podzielone, oceniając postawę Zielińskiego na tle rywala z ligi serbskiej. "Tracił cholernie dużo piłek i nie był precyzyjny przy strzałach" - czytamy. Pojawiały się też pochwały w kierunku Zielińskiego.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-01 23:30:00

Kosmiczna statystyka Haalanda w Lidze Mistrzów. Legendy mogą drżeć

Erling Haaland od samego początku sezonu znajduje się w życiowej formie. Manchester City zdobył dotąd w Premier League 14 bramek, z czego aż 10 było autorstwa napastnika. Instynkt strzelecki potwierdził również w Lidze Mistrzów. Mimo że nie trafił do siatki w meczu z Interem, to zrobił to we wtorek ze Slovanem Bratysława. Jego statystyki w tych rozgrywkach robią gigantyczne wrażenie.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-01 23:24:00

202 dni czekania i koniec. Lewandowski napisał historię Ligi Mistrzów!

202 dni musiał czekać Robert Lewandowski na kolejne trafienie w piłkarskiej Lidze Mistrzów. We wtorek w końcu się doczekał i od razu dołożył dwa. Przeciwko Young Boys Berno strzelał na początku pierwszej i drugiej połowy. Gole miały dla niego wyjątkowe znaczenie. Polak dopiero jako drugi zawodnik w historii rozgrywek przebił magiczną barierę.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-01 23:19:00