Wilfredo Leon zadebiutował w nowym klubie. Tak mu poszło

Wilfredo Leon zadebiutował w nowych barwach. Atakujący reprezentacji Polski od tego sezonu gra dla polskiego klubu Bogdanka LUK Lublin. Jego drużyna pokonała ekipę z Trójmiasta 3:2 (23:25, 25:23, 25:19, 23:25, 15:10). Wejścia Leona zdecydowanie poprawiały zagrywkę i skuteczność w ataku gospodarzy, co szczególnie było widać w czwartym secie, kiedy trzeba było odrabiać spore straty.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-20 23:36:00

Gromy spadły na Legię. Eksperci nie mieli litości

Legia Warszawa znów zawiodła. Tym razem piłkarze Goncalo Feio ulegli 0:1 Pogoni Szczecin i ponieśli drugą porażkę z rzędu, a trzecią w tym sezonie ekstraklasy. Wydaje się, że stołeczny klub znajduje się w coraz większym kryzysie, na co uwagę zwrócili również eksperci. Ci są oburzeni stylem gry zawodników z Warszawy. "Nie widać żadnej perspektywy", "Co oni właściwie mają robić na tym boisku?" - pisali na X. Ich zdaniem pod znakiem zapytania stoi też posada trenera.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-20 23:14:00

Totalna kompromitacja klubu Polaka. A było już 3:0

Schalke 04 z Marcinem Kamińskim fatalnie rozpoczęło sezon 2. Bundesligi, ale wydawało się, że w meczu z Darmstadt w końcu przyjdzie przełamanie. Zespół Polaka po niespełna 40 minutach prowadził już 3:0, ale później miał miejsce prawdziwy zwrot akcji. Goście rzucili się do odrabiania strat, a o ostatecznym rozstrzygnięciu zadecydowała dramatyczna końcówka.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-20 22:56:00