Wielki talent nie dla Polski? Ojciec 16-latka postawił sprawę jasno

Igor Tyjon przed tygodniem zadebiutował w barwach Blackburn Rovers i głośno zrobiło się nt. tego, jaką reprezentację 16-latek będzie reprezentował w przyszłości, gdyż opcje ma dwie: Polskę i Anglię. W najbliższym czasie zamierza grać dla drużyny U-17 Anglików, ale nie zamyka drzwi przed Biało-Czerwonymi. - Nie jest wcale tak, że Anglia to nasz pierwszy wybór, a Polska - drugi - powiedział ojciec piłkarza Marcin Tyjon.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 16:07:00

Burza w Romie zmiotła kolejną osobę. Odeszła ze skutkiem natychmiastowym

Kibice AS Romy mają bardzo nerwowy i burzliwy start sezonu. Wyniki pozostawiają wiele do życzenia, ale jest jeszcze bałagan w samym klubie. Nicola Zalewski stracił miejsce w składzie, doszło do nagłej zmiany trenera, a teraz z klubu odeszła kolejna osoba. Włoskie media mówią o wewnętrznych tarciach w drużynie ze stolicy Italii.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 15:53:00

Wspaniałe wieści z Włoch! Pierwszy gol Kacpra Urbańskiego w Serie A

W swoim 26. meczu we włoskiej Serie A Kacper Urbański strzelił pierwszą bramkę w lidze włoskiej! Pomocnik reprezentacji Polski trafił do siatki głową w 24. minucie spotkania wyjazdowego z Monzą, a jego drużyna wygrała 2:1.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 15:42:00