Wielka porażka PZPN. To już pewne

Jak dowiedział się Sport.pl, nie będzie piłkarskiego meczu o Superpuchar Polski w 2024 roku. Rozmowy w ostatnich dniach, dotyczące potencjalnego terminu w końcówce października lub końcówce listopada, nie przyniosły efektu i temat został przesunięty na przyszły rok, kiedy mogą zostać rozegrane dwa Superpuchary.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-15 18:22:00

"Powinien zostać zawieszony". Polak odpowiada na potężny atak

116:112 - tak Paweł Kardyni punktował wygraną Artura Beterbijewa nad Dmitrijem Biwołem w walce o niekwestionowane mistrzostwo świata wagi półciężkiej. Była to najwyższa punktacja z całej trójki sędziowskiej, co spotkało się z krytyką ze strony kibiców oraz atakiem na Kardyniego ze strony menedżera Biwoła. - Wykonałem swoją pracę, którą kończę z chwilą gdy dobiega końca pojedynek - komentował Kardyni w rozmowie z portalem Interia Sport.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-15 18:05:00

Zaskakujący kierunek dla Ansu Fatiego! Idą na całość, to byłby hit

Za kilka dni skończy się druga w tym sezonie przerwa reprezentacyjna. Piłkarze wrócą do klubów, aby kontynuować ligowe i pucharowe rozgrywki. Tam na niezbyt wiele minut spędzonych na boisku może liczyć Ansu Fati. 21-letni zawodnik FC Barcelony przeżywa potężny kryzys w karierze, przez co wciąż wiele mówi się o jego odejściu. Z doniesień medialnych wynika, że niebawem może dojść do mocno zaskakującego transferu z jego udziałem.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-15 17:47:00