Ujawnili, co Probierz powiedział Polakom w przerwie i po meczu. Like a boss!

- Panowie, z jednym z faworytów do przerwy potrafimy grać jak równy z równym! - krzyczał Michał Probierz w przerwie meczu z Holandią. Reprezentacja Polski ostatecznie przegrała 1:2, jednak nasi piłkarze nie mają powodu do wstydu. Nowy selekcjoner zaszczepił w nich wiarę w to, że nawet z klasowymi rywalami mogą grać jak równy z równym i prezentować ofensywny futbol.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-17 21:15:00

Jest nagranie z szatni Polaków. Lewandowski nie bał się tego powiedzieć! [WIDEO]

Reprezentacja Polski była o krok od sprawienia sensacji na Euro 2024. Do 83. minuty remisowała z Holandią 1:1, ale ostatecznie przegrała 1:2. Gra Biało-Czerwonych mogła się jednak podobać. W pewnych momentach rywalizowali z przeciwnikiem, jak równy z równym. Niewykluczone, że duży wpływ na tę sytuację miał Robert Lewandowski. Do sieci trafiło właśnie nagranie, ukazujące przemówienie napastnika przed meczem. Wypowiedział bardzo istotne słowa o reprezentowaniu kraju.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-17 20:57:00

Wielki polski talent ma nowy klub. Zostaje w Ekstraklasie

Z końcem poprzedniego sezonu Legia Warszawa straciła Filipa Rejczyka. Utalentowany pomocnik nie przyjął oferty nowego kontraktu, choć Legia była gotowa mu zapłacić ogromne pieniądze. Po kilkunastu dniach wyjaśniła się jego przyszłość. Rejczyk pozostanie w Ekstraklasie i będzie miał szansę powalczyć o awans do fazy grupowej europejskich pucharów. "To odpowiednie miejsce do rozwoju" - stwierdził Rejczyk, cytowany w oficjalnym komunikacie.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-17 20:27:00