Ujawnił prawdę o Djokoviciu. Mocne słowa. "To okropne"

Ten sezon jest dość trudny dla Novaka Djokovicia. Wygrał tylko jeden turniej, ale za to ten najcenniejszy dla niego - igrzyska olimpijskie. Mimo problemów kibice wierzą, że Serb nadal ma w sobie to coś, co pozwoli mu wrócić na zwycięską ścieżkę. Coś, dzięki czemu przez lata dominował w tenisie. O jego mocy przed rokiem przekonał się m.in. Alexandre Muller. Teraz francuski tenisista wrócił wspomnieniami do meczu z Djokoviciem i ujawnił szokującą prawdę na temat rywala.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 14:33:00

Sensacja w Ekstraklasie! Zadecydowała jedna, kapitalna akcja

Piłkarska niedziela w ekstraklasie zaczęła się od starcia najgorszej drużyny w lidze - Stali Mielec - z beniaminkiem - Motorem Lublin. I choć nie brzmi to jak najlepsza promocja tego spotkania, to w meczu nie zabrakło emocji! Już w pierwszej połowie zobaczyliśmy kilka świetnych okazji do strzelenia gola, choć skończyła się ona wynikiem 0:0. Po przerwie gospodarze zdominowali rywali i wygrali 1:0.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-22 14:11:00