Tylko dla widzów o mocnych nerwach. Fatalna kontuzja gwiazdy Serie A

Przedwcześnie i w bardzo pechowych okolicznościach skończył się dla Rusłana Malinowskiego mecz Serie A Venezia - Genoa (2:0). Lider drużyny z Genui opuścił boisko na początku drugiej połowy po koszmarnej kontuzji. Nabawił się jej bez udziału rywala, a całe zdarzenie wyglądało po prostu koszmarnie. Ukraińca czeka prawdopodobnie dość długa przerwa od piłki.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-21 19:25:00

Bayern trzeci raz z rzędu zrobił miazgę z rywali

Bayern Monachium rozbił na wyjeździe Werder Brema 5:0 w czwartej kolejce Bundesligi. Bohaterem drużyny Vincenta Kompany'ego był Michael Olise, który kolejny raz błyszczał, strzelał gole i miał asysty. Bawarczycy mają za sobą perfekcyjny tydzień, w którym strzelili aż 20 goli!

Kategoria: Aktualności , 2024-09-21 19:21:00

Koszmarne wieści ws. wypadku piłkarzy pod Kielcami. Nie żyje jeszcze jedna osoba

Do tragicznych zdarzeń doszło w sobotę na drodze krajowej nr 74 z Kielc do Opatowa. Wracający z wyjazdu bus z zawodnikami Alitu Ożarów z impetem uderzył w drzewo. Na miejscu zmarł kierowca, ale z informacji Sport.pl wynika, że nie tylko on. Nie żyje również trener Damian Jędrzejewski, co potwierdził właśnie klub. "W obliczu tej tragedii łączymy się w bólu z rodzinami ofiar i służymy wszelką pomocą oraz wsparciem" - czytamy.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-21 18:54:00