Tragedia wstrząsnęła niemiecką piłką. Szokujące ustalenia policji

Na początku września tego roku klub Bundesligi, zwycięzca Ligi Europy z 2022 roku - Eintracht Frankfurt poinformował o śmierci jednego z trenerów. Teraz niemiecka policja zdradziła szokujące ustalenia w tej tragedii.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-24 20:16:00

Sceny w Pucharze Polski. Sensacja wisiała w powietrzu. Szalona końcówka

Mecz I rundy Pucharu Polski pomiędzy trzecioligową Elaną Toruń a ekstraklasowym Widzewem Łódź miał być przede wszystkim świętem zaprzyjaźnionych kibiców obu drużyn. Tymczasem blisko było kolejnej sensacji, bo gospodarze długo prowadzili 1:0, jednak w drugiej połowie zespół Daniela Myśliwca potrafił odwrócić wynik. Gola na 2:1 strzelił w 87. minucie 17-letni obrońca Paweł Kwiatkowski - pochodzący z Torunia absolwent widzewskiej akademii, a wynik na 3:1 ustalił w doliczonym czasie Jakub Łukowski.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-24 20:05:00

Agent Lewandowskiego zaangażowany ws. Szczęsnego. Podają szczegóły

Sprawa powrotu Wojciecha Szczęsnego z emerytury i dołączenia do Barcelony nabiera rozpędu! Wedle doniesień z Polski oraz Katalonii "Blaugrana" ma być zdecydowana na próbę namówienia bramkarza do zastąpienia kontuzjowanego Marca-Andre ter Stegena. Teraz popularny kanał dotyczący FC Barcelony informuje, że w sprawę zaangażowany jest nawet Pini Zahavi, czyli agent Roberta Lewandowskiego, bliskiego przyjaciela Szczęsnego.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-24 19:59:00