Ter Stegen ogłasza po meczu Barcelony. Słowa poszły w świat

Marc-Andre ter Stegen był głównym winowajcą porażki Barcelony z AS Monaco (1:2) w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów. Po meczu Niemiec skomentował kluczową dla losów spotkania akcję. - Nie powinno się nam to zdarzyć - powiedział ter Stegen.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-19 23:29:00

Eksperci wydali wyrok. Oto antybohater Barcelony

To był wieczór do zapomnienia dla FC Barcelony, która przegrała na start Ligi Mistrzów. Uległa 1:2 AS Monaco, grając aż przez 80 minut w osłabieniu. I choć czerwoną kartkę zobaczył wówczas Eric Garcia, to wcale nie on został wybrany antybohaterem spotkania. Eksperci nie mieli wątpliwości, komu należy się to miano. "Miał mnóstwo opcji, a wybrał najgorszą...", "Co za kryminał", "Sabotażysta" - pisali na X.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-19 23:22:00

Bramka Jose Marii Gimeneza w 90. minucie dała Atletico Madryt bezcenne zwycięstwo nad RB Lipsk 2:1 w czwartkowych wieczornych meczach Ligi Mistrzów. W bezbramkowym starciu Atalanty Bergamo z Arsenalem bohaterem był z kolei bramkarz gości David Raya, który w 51. minucie w fantastycznym stylu obronił strzał z rzutu karnego oraz dobitkę Mateo Reteguiego.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-19 23:10:00