Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Ten mecz przejdzie do historii Wimbledonu! Trzygodzinny thriller

Źródło:Gazeta.pl
Wydawało się, że Daria Kasatkina może w tym roku na Wimbledonie zajść bardzo daleko, a kto wie, nawet go wygrać. Weto w tej sprawie postawiła jednak Paula Badosa. Po niesamowitej, prawie trzygodzinnej tenisowej wojnie, Hiszpanka pokonała Rosjankę 7:6(6), 4:6, 6:4 i to ona zagra w czwartej rundzie brytyjskiego turnieju. To jej najcenniejszy triumf w 2024 roku.

Kategoria: Aktualności , 2024-07-05 18:55:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

Pięć setów w meczu Alcaraza na Wimbledonie. Co za dramaturgia, co za emocje!

Gdy Frances Tiafoe prowadził 2:1 z Carlosem Alcarazem w setach, to wydawało się, że będziemy świadkami sensacji w trzeciej rundzie Wimbledonu. Hiszpan straciłby szansę na obronę tytułu, a także sporo punktów w rankingu ATP. Finalnie Alcaraz pokazał klasę i po niemal czterech godzinach wygrał 5:7, 6:2, 4:6, 7:6 (2), 6:2. "Carlitos" zagrał niemal perfekcyjnego tie-breaka w czwartym secie i punktował każdy błąd przeciwnika.

Kategoria: Aktualności , 2024-07-05 18:38:00

Przebił Lewandowskiego. Wziął ślub po raz trzeci!

Riyad Mahrez od dwóch lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Taylor Ward. Piłkarz Al-Ahli poznał modelkę na jednej z ulic w Manchesterze, a niedługo później poprosił ją o rękę. Od tamtej pory pozostają nierozłączni. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że były zawodnik Manchesteru City niedawno po raz trzeci odnowił śluby małżeńskie! Tym samym pobił Roberta i Annę Lewandowskich.

Kategoria: Aktualności , 2024-07-05 18:22:00