Tak wygląda tabela La Ligi po Atletico - Real i blamażu Barcelony

Real Madryt i Atletico Madryt mieli znakomitą okazję, by zniwelować straty do lidera La Liga FC Barcelony. Ostatecznie udało im się zrealizować cel, ale tylko nieznacznie. Odrobili bowiem po jednym punkcie. Na Civitas Metropolitano padł remis 1:1, który dostarczył kibicom mnóstwa emocji. Emocji, których nie wytrzymali fani gospodarzy i na około 20 minut mecz został przerwany. Tak wygląda tabela La Liga.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-29 23:21:00

Skandaliczne i obrzydliwe sceny w derbach Madrytu. "Czarna karta w historii"

Do skandalu doszło w trakcie niedzielnych derbów Madrytu. W trakcie spotkania na boisko poleciały zapalniczki i inne przedmioty, przez co sędzia przerwał mecz na blisko 20 minut. W stronę bramkarza Realu - Thibauta Courtoisa - poleciała nawet torba z odchodami.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-29 23:06:00

Manchester United zrównany z ziemią. "Żałosna drużyna"

Byli piłkarze i eksperci nie zostawili na Manchesterze United suchej nitki po klęsce 0:3 z Tottenhamem przed własną publicznością. Duża część z nich domaga się zwolnienia Erika ten Haga. - Manchester United jest na dnie i nie wie, co go czeka. Mam wrażenie, że klub nie bardzo wie, jak się z tego dna wydostać. Drużyna ten Haga była żałosna - powiedział Jamie Redknapp.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-29 22:48:00