Tak wygląda ranking WTA po tym, co zrobiła Sabalenka w Wuhan

Po pięciu latach tenisistki wróciły do rywalizacji w Wuhan i znów najlepsza okazała się Aryna Sabalenka. Białorusinka wygrała w tym miejscu już trzeci raz z rzędu, dzięki czemu dopisała ogrom punktów do rankingu WTA. Tym samym zbliżyła się do Igi Świątek i traci do Polki już tylko minimalną liczbę punktów. Tak wygląda ranking WTA po wielkim triumfie Sabalenki.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-13 14:24:00

Co dalej z karierą Szczęsnego? Ależ scenariusz. Hiszpanie ogłaszają

Wojciech Szczęsny jeszcze nie zadebiutował w barwach Barcelony, ale to nie przeszkadza mediom z Hiszpanii, by spekulować, co może się wydarzyć w przyszłości z Polakiem. Szczęsny już mówił w jednym z wywiadów, że nie wyklucza przedłużenia umowy z Barceloną, jeżeli taka propozycja się pojawi. "Mundo Deportivo" donosi, że podpisanie nowego kontraktu ze Szczęsnym to jeden ze scenariuszy rozważany przez Barcelonę.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-13 14:05:00

Niesamowity finał Sabalenka - Zheng! 161 minut i koniec

Aryna Sabalenka i Qinwen Zheng stworzyły kapitalne widowisko w finale turnieju w WTA 1000 w Wuhan. Białorusinka budowała sobie autostradę do szybkiego triumfu, ale Chinka niesiona dopingiem swojej publiczności postawiła bardzo trudne warunki w drugiej części meczu. W końcówce obie zawodniczki nie wytrzymywały ciśnienia i były piekielnie zmęczone, ale Sabalenka lepiej zniosła trudy finału. Białorusinka wygrała w trzech setach 6:3, 5:7, 6:3. Mecz trwał 161 minut!

Kategoria: Aktualności , 2024-10-13 13:59:00