Tak poradzili sobie Polacy w Klingenthal. Brawo Paweł Wąsek

Timi Zajc wygrał kwalifikacje do konkursu Letniego Grand Prix w Klingenthal. Słoweniec poszybował 137 metrów i o ponad cztery punkty wyprzedził Ryoyu Kobayashiego. Najlepszy z Polaków Paweł Wąsek był ósmy i jeśli powtórzy to w konkursie, na 99% będzie mistrzem LGP 2024. Katastrofę zaliczył z kolei Jakub Wolny, który po ogromnych problemach w powietrzu nawet nie zakwalifikował się do konkursu.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-04 20:42:00

"Załatwmy sprawę po męsku". Takie odpowiedzi Magiera się nie spodziewał

Jacek Magiera nie ukrywał poirytowania podczas ostatniej konferencji prasowej. Trener Śląska Wrocław miał pretensje do Marcina Torza - wrocławskiego dziennikarza - za słowa dotyczące jego potencjalnego zwolnienia i związanych z tym kosztów. Zarzucił mu kłamstwo oraz dodał - "Załatwmy sprawę po męsku". Doczekał się już odpowiedzi. "Załatwmy to dziś" - napisał Marcin Torz w mediach społecznościowych.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-04 20:18:00

Beniaminek "policzył' do sześciu. Nokaut w Ekstraklasie

Puszcza Niepołomice zyskała sławę zespołu, który jak mało kto umie zaskoczyć rywala ze stałego fragmentu gry. I choć w meczu z GKS-em Katowice podopieczni Tomasza Tułacza próbowali strzelić gola nawet bezpośrednio z rzutu rożnego, to nie dało to żadnych efektów. Gospodarze byli bezradni wobec świetnie grającego GKS-u i już do przerwy przegrywali 0:2. Najgorsze przyszło jednak dopiero po przerwie.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-04 19:52:00