Tak Włosi ocenili Urbańskiego. Naprawdę to napisali. Fenomen

Kacper Urbański pierwszy raz w tym sezonie wyszedł w podstawowym składzie Bologni i do tego strzelił swojego premierowego gola w Serie A. Włosi byli pod wrażeniem gry Polaka w meczu z Monzą (2:1). Część portali i gazet uznała, że 20-latek był najlepszym piłkarzem drużyny gości na boisku.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-23 07:30:00

Włosi jednoznacznie ocenili to, co Zieliński pokazał w derbach Mediolanu

W niedzielny wieczór w hicie 5. kolejki Serie A Inter Mediolan zmierzył się z Milanem na San Siro. Tym razem w derbach triumfowała druga z wymienionych ekip, której zwycięstwo 2:1 w końcówce zapewnił Matteo Gabbia. Na murawie oglądaliśmy również Piotra Zielińskiego. Polak w drugiej połowie zmienił Nicolo Barellę. Choć spędził na boisku zaledwie kilkanaście minut, to Włosi i tak nie ominęli go w pomeczowych ocenach. A te w przypadku niektórych mediów były bardzo ostre.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-23 07:17:00

Magiera ogłosił to po porażce. "Z jakiej racji?"

W maju Śląsk Wrocław walczył o mistrzostwo Polski, a dziś szoruje dno tabeli. W niedzielne popołudnie przegrał w Poznaniu z Lechem (0:1) i to oznacza, że do następnej kolejki przystąpi jako najgorszy zespół w lidze - jedyny, który nie wygrał jeszcze meczu. Jacek Magiera świadom jest wyzwania, jakie czeka na jego piłkarzy. Na pomeczowej konferencji odniósł się także do innych spraw. Wystosował specjalny apel do... organizatora rozgrywek.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-23 07:04:00