Szkoci wydali wyrok po meczu z Polską. "Niewiarygodne! Oszustwo"

Szkoccy kibice są wściekli po meczu z reprezentacją Polski w Lidze Narodów (2:3). Znaleźli już nawet winnego porażki na Hampden Park, choć tak naprawdę ich reprezentacja sama jest sobie winna, że nie dobiła Polaków, którzy w drugiej połowie mieli gigantyczne problemy, a i tak wygrali - pisze z Glasgow Dominik Wardzichowski, dziennikarz Sport.pl.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-05 22:52:00

To była 97. minuta. Zalewski podszedł do rzutu karnego na zwycięstwo dla Polski

Co za emocje na Hampden Park w Glasgow! Polacy, mimo że grali co najmniej słabo, do przerwy prowadzili ze Szkocją 2:0. W drugiej połowie paradoksalnie prezentowali się lepiej, ale zaledwie 20 sekund po wznowieniu gry stracili gola. A potem kolejnego, na 2:2. Aż nadeszła 97. minuta...

Kategoria: Aktualności , 2024-09-05 22:50:00

Cała Polska "słyszała". TVP zaliczyła wpadkę podczas meczu

Reprezentacja Polski w pierwszym meczu Ligi Narodów rywalizuje ze Szkocją na wyjeździe. Do przerwy prowadziła 2:0, ale tuż po powrocie na murawę straciła bramkę. W tej sytuacji problem miała także TVP - od początku drugiej części nie było słychać komentujących to spotkanie Mateusza Borka i Grzegorza Mielcarskiego. Dopiero chwilę po golu Billy'ego Gilmoura wrócili oni na antenę. - Jakież nieskoncentrowanie, nieprzygotowanie - powiedział Borek.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-05 22:27:00