Szef UFC zaskoczył wszystkich na konferencji przed walką Polaka

Przemysław Runowski stanie przed szansą na zdobycie tytułu WBC Continental Americas wagi junior średniej, o który powalczy z niepokonanym Callumem Walshem. Pojedynek ten organizuje federacja UFC, a jej szef Dana White wykazuje coraz większe zainteresowanie boksem. Podczas konferencji prasowej promującej walkę Polaka z Irlandczykiem złożył deklarację dotyczącą przyszłości. - Wkrótce pojawi się kilka ważnych ogłoszeń - oznajmił.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-20 07:52:00

Koszmar Ter Stegena. "To, co zrobił po meczu, jest jeszcze gorsze"

Marc-Andre ter Stegen okazał się jednym z winowajców porażki Barcelony w meczu z AS Monaco (1:2) w pierwszej kolejce fazy ligowej Ligi Mistrzów. Bramkarz Barcelony popełnił błąd, po którym Eric Garcia otrzymał czerwoną kartkę, a zespół Hansiego Flicka musiał grać przez ponad 80 minut w osłabieniu. Potem Ter Stegenowi oberwało się za słowa wypowiedziane po zakończeniu spotkania. "To, co zrobił Ter Stegen, obwiniając swoich kolegów z zespołu, jest gorsze" - czytamy.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-20 07:39:00

Francja pisze o Lewandowskim. Czołowy portal nie miał litości

FC Barcelona przegrała 1:2 z AS Monaco w pierwszym meczu Ligi Mistrzów, który ustawiła czerwona kartka w dziesiątej minucie spotkania. W związku z grą w dziesiątkę niewybitne zawody rozegrał Robert Lewandowski, co brutalnie wypunktowały francuskie media. W nich Polak został surowo oceniony, a jeden z czołowych portali uznał go za najgorszego na boisku. "Anomalia" - czytamy o jego grze.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-20 07:08:00