Szalony mecz w Lidze Narodów. Oto nowa najgorsza reprezentacja Europy

Trwa przerwa reprezentacyjna. Rozpoczęły się rozgrywki Ligi Narodów, a dwa mecze ma za sobą już między innymi Polska. Biało-czerwoni wygrali ze Szkocją (3:2) i przegrali z Chorwacją (0:1). Sporo emocji przyniosły także mecze niżej notowanych zespołów. Gorąco było w spotkaniach z udziałem San Marino, Liechtensteinu i Gibraltaru.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-09 19:30:00

To nagranie Sabalenki stało się hitem internetu. Blisko milion wyświetleń

Aryna Sabalenka przeżywa obecnie świetny czas. Białorusinka w sobotę wygrała US Open. To już drugie wielkoszlemowe zwycięstwo tenisistki w tym roku. Tym razem okazała się lepsza od zawodniczki gospodarzy - Jessiki Peguli - którą pokonała po dwóch bardzo wyrównanych setach 7:5, 7:5. Sabalenka nie ukrywała szczęścia również w mediach społecznościowych, gdzie jej nagranie stało się hitem.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-09 19:15:00

Barcelona naciska na swoją gwiazdę. Impas. "Klub nie może go zmusić"

Od blisko pięciu miesięcy Frenkie de Jong leczy kontuzję kostki, której nabawił się w trakcie spotkania z Realem Madryt. Holender walczył jeszcze z czasem, by zagrać na Euro 2024, ale to się nie udało. Barcelona liczyła na to, że piłkarz wróci w miarę szybko do gry, ale to nie doszło do skutku przed wrześniową przerwą na mecze reprezentacji. Z najnowszych informacji wynika, że Barcelona forsuje na de Jongu jeden konkretny scenariusz.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-09 19:02:00