Świątek w niebezpieczeństwie po tym, co zrobiła Sabalenka. Walec

Aryna Sabalenka nie zwalnia tempa w Pekinie ani na moment i jak walec rozjeżdża kolejne rywalki. Białoruska tenisistka zameldowała się w ćwierćfinale turnieju rangi WTA 1000, pokonując w dwóch setach Madison Keys 6:4, 6:3. Tym samym wyrównała swój wynik sprzed roku i jednocześnie zmniejszyła stratę do Igi Świątek w rankingu WTA. Białorusinka niebezpiecznie zbliża się do Polki.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-02 07:47:00

Lewandowski najlepszy w historii Ligi Mistrzów! Ależ wyczyn!

Robert Lewandowski rozpoczął strzelanie w tym sezonie Ligi Mistrzów. Jego FC Barcelona pokonała 5:0 Young Boys, a on sam przyczynił się do tego zwycięstwa, zdobywając dwie bramki. Dzięki temu poprawił już i tak bardzo imponujące statystyki w elitarnych rozgrywkach. Portal statystyczny OptaJose pokazał klasyfikację, w której reprezentant Polski jest na czele. Może się z nim równać tylko Leo Messi, a w tyle są wielkie postacie.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-02 07:43:00

Kiwior z kolegami zatrzymali PSG. Po meczu Polak przemówił

Nareszcie Jakub Kiwior zaczął pojawiać się na boisku! Po bardzo niepokojącym początku sezonu defensor reprezentacji Polski może być zadowolony z ostatnich kilkunastu dni. Najpierw dostał szansę w prestiżowym meczu Premier League przeciwko Manchesterowi City. Później zagrał 90 minut w krajowym pucharze, a we wtorek zaliczył mecz przeciwko PSG w drugiej kolejce Ligi Mistrzów. Co do powiedzenia miał nasz kadrowicz po starciu z mistrzami Francji?

Kategoria: Aktualności , 2024-10-02 07:11:00