Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Świątek nie mogła uwierzyć w to co słyszy. Naprawdę o to spytał. Co za wpadka

Źródło:Gazeta.pl
Konferencje prasowe rządzą się swoimi prawami i można na nich usłyszeć pytania, które zaskakują, bawią, ale czasem i żenują. Nie raz takie słyszała Iga Świątek przy okazji rozmów z mediami. Polka pojawiła się w sobotnie popołudnie na konferencji przed rozpoczęciem Wimbledonu i już na początku usłyszała pytanie, które ewidentnie ją zaskoczyło. A poszło o występ 23-latki na igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-29 19:45:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

Horror w półfinale Ligi Narodów. Zdecydował tie-break na przewagi

Ależ to był horror! Niestety, polscy siatkarze nie wygrają Ligi Narodów drugi raz z rzędu. Przegrali w półfinale tegorocznych rozgrywek z Francją 2:3 (25:22, 22:25, 23:25, 25:20, 16:18), a to oznacza, że nie powtórzą sukcesu sprzed roku. W niedzielę powalczą jeszcze o brąz.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-29 19:35:00

Sabalenka tak widzi kobiecy tenis. Nagle wypaliła o Świątek

- Poziom naprawdę się podniósł - tak o rywalizacji w kobiecym tenisie powiedziała Aryna Sabalenka na konferencji prasowej przed Wimbledonem. Białorusinka mówiła ogólnie o rywalizacji pań, ale w pewnym momencie wspomniała o Idze Świątek. Polka była jedyną tenisistką, którą Sabalenka wymieniła z nazwiska w swojej wypowiedzi. Dlaczego?

Kategoria: Aktualności , 2024-06-29 19:15:00