Rafał Gikiewicz powiedział, co myśli o transferze Szczęsnego do Barcelony

- Wojtek, jeśli chodzi o grę nogami, bez problemu wkomponuje się w Barcelonę. Będzie musiał stać wyżej, ale to też jest do wypracowania - mówił o Wojciechu Szczęsnym Rafał Gikiewicz, który był gościem studia Bundesligi w Viaplay Sport. Bramkarz Widzewa Łódź zaznaczył też, nad czym Szczęsny będzie musiał solidnie popracować po dołączeniu do FC Barcelony.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-28 21:02:00

Dwa gole w meczu Bayern - Bayer. Absolutny hit Bundesligi

Kibice zebrani na Allianz Arenie zdecydowanie nie mogli narzekać na nudę. Zobaczyli kilka kapitalnych akcji i dwie efektowne bramki. Bayern Monachium był drużyną zdecydowanie lepszą tego dnia i dominował nad rywalem, ale to nie Bawarczycy zdobyli pierwszego gola. Ekspresowo jednak odpowiedzieli za sprawą Pavlovicia. - Mało czasu, mało miejsca, a zrobił to fantastycznie - zachwycali się komentatorzy. Ostatecznie zespoły podzieliły się punktami, co może szokować, patrząc na statystyki.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-28 20:33:00

10:1! Ewa Pajor jest niesamowita. Polka zachwyca w Barcelonie

Ewa Pajor po raz kolejny skuteczna i to jeszcze jak! Reprezentantka Polski miała dwumeczową przerwę od strzelania goli, ale teraz ponownie trafiła do siatki i to aż trzykrotnie! Stało się to w meczu FC Barcelony z Granadą. Nasza napastniczka dwa gole zdobyła jeszcze w pierwszej połowie, a po przerwie skompletowała pierwszego w nowych barwach hattricka. Katalonki zmasakrowały wręcz rywalki 10:1.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-28 20:30:00