Polska ma nową gwiazdę. To już pewne! Probierz musi na niego stawiać

Jednym z oczywistych wniosków po dwóch ostatnich meczach reprezentacji Polski z Portugalią (1:3) i Chorwacją (3:3) jest to, że Michał Probierz nie powinien się więcej wahać, czy stawiać na Kacpra Urbańskiego. 20-letni pomocnik Bolonii kolejny raz pokazał, że jest już wystarczająco dobry, by stawiać go w jednym rzędzie z najważniejszymi piłkarzami i budować na nim kadrę na lata.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-15 22:46:00

Jego wina... Największy przegrany meczu Polska - Chorwacja [OCENY]

Ależ to był szalony mecz! Polacy dobrze zaczęli, wyszli na prowadzenie, ale później zdrzemnęli się na siedem minut i w tym czasie stracili trzy gole. Później jednak zdołali się podnieść i doprowadzić do wyrównania. Reprezentantów Polski za mecz Ligi Narodów z Chorwacją (3:3) oceniliśmy w skali 1-6.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-15 22:45:00

Absolutnie szalony mecz Polska - Chorwacja! Horror do ostatniej minuty

Kibice reprezentacji Polski przeżyli huśtawkę nastrojów na Stadionie Narodowym. Cóż to było za meczycho! Od szybkiego 1:0, przez jeszcze szybsze 1:3, do remisu 3:3 i walki o zwycięstwo do ostatniej minuty. Tak Polska utrzymała szanse na awans do ćwierćfinału Ligi Narodów. Od 76. minuty Biało-Czerwoni grali w przewadze po czerwonej kartce dla bramkarza za brutalny faul na Robercie Lewandowskim.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-15 22:42:00