Polka w ćwierćfinale tenisowego turnieju w Macon

Katarzyna Kawa (265. WTA) awansowała do kolejnej rundy turnieju ITF w amerykańskim Macon. W czwartek Polka pokonała Astrę Sharmę (193. WTA) z Australii 7:5, 6:4. Rywalką Kawy w ćwierćfinale będzie albo Lea Ma, albo Maria Lourdes Carle.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-17 20:55:00

Ależ to był horror Industrii Kielce w LM! Zostało siedem sekund i stało się to

Industria Kielce w ostatnim czasie funduje kibicom istny rollercoaster. Zdziesiątkowani wicemistrzowie Polski niespodziewanie pokonali Magdeburg w Lidze Mistrzów, potem przegrali z Wisłą Płock, a teraz stoczyli pasjonujący bój z Kolstad. W pierwszej połowie musieli gonić rywali, a w drugiej części odwrócili role. Ostatecznie o wyniku zadecydowała pasjonująca końcówka, w której błysnął bramkarz Industrii.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-17 20:47:00