Pogoń - Lechia Gdańsk 3:1 w meczu sparingowym

Źródło:Pogononline.pl
W rozegranym dziś meczu sparingowym piłkarze Pogoni wygrali w Gniewinie z Lechią Gdańsk 3:1.W 64 minucie czerwoną kartką za faul w środku pola otrzymał Moustapha Ouedraogo i musiał po dwóch minutach swojego występu opuścić boisko.Bramki:1:0 Frączczak (3)2:0 Akahoshi (43)2:1 Machaj (53)3:1 Zwoliński (77)Skład Pogoni: Radosław Janukiewicz ([zm] 75-Dawid Kudła) - Adam Frączczak, Wojciech Golla, Maciej Dąbrowski, Mateusz Lewandowski ([zm] 62-Rafał Gutowski) - Takuya Murayama, Takafumi Akahoshi, Maksymilian Rogalski ([zm] 62-Alan Błajewski), Bartosz Ława, Jakub Bąk ([zm] 75-Łukasz Zwoliński) - Donald Djousse ([zm] 62-Abdul Moustapha Ouedraogo [cz], [zm] 64-Edi Andradina).