Pięć goli w meczu Wieczystej. Oto "bohater" meczu

Wieczysta Kraków się rozpędza. W sobotnie popołudnie nie dała żadnych szans Skrze Częstochowa, choć początek miała niemrawy. Dopiero w 23. minucie zdobyła gola, po koszmarnym błędzie obrońcy rywali. Źle przyjął piłkę, dał się łatwo ograć Danielowi Sandovalowi i Skra straciła bramkę. To tylko napędziło piłkarzy Sławomira Peszki, którzy w drugiej połowie nie mieli litości dla przeciwników i zdobywali gole, jak na zawołanie.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-28 16:50:00

Zagrał po raz pierwszy od 531 dni w jedenastce, został bohaterem Rakowa

Aż 531 dni czekał Hiszpan Ivi Lopez, aby po problemach z kontuzjami ponownie wystąpić w pierwszym składzie Rakowa Częstochowa w PKO Ekstraklasie. Ale ten powrót do jedenastki 30-latek uczcił w fenomenalny sposób! Najpierw zaliczył asystę przy golu Jeana Carlosa Silvy, a następnie pięknym strzałem z rzutu wolnego sam wpisał się na listę strzelców, a Raków ograł u siebie Puszczę Niepołomice 2:0.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-28 16:46:00

Polskie siatkarki tak odpowiedziały na zniewagę. "Nie zapomnę"

- Nie zapomnę, jaki boom na siatkówkę się zrobił. Na hali Wisły w Krakowie dzieci odbijały nawet przez firankę - mówi Magdalena Śliwa. Mija kolejna rocznica triumfu, po którym ona i inne siatkarki reprezentacji Polski stały się znane jako "Złotka". Dwadzieścia jeden lat temu w Ankarze Turczynki przyjechały na finał ME z Polkami z wieńcami kwiatów na szyjach. Za pychę zostały srogo ukarane.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-28 16:36:00