Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Ogłosili "transfer" Neymara. Tego nikt się nie spodziewał

Źródło:Gazeta.pl
Neymar wciąż leczy kontuzję, której doznał po zeszłorocznym transferze do saudyjskiego Al-Hilal. Brazylijczyk nie uczestniczy w oficjalnych meczach, a w piątek 13 września świat obiegła informacja, że zmienia klub. Wieść pojawiła się na oficjalnym koncie Schalke 04 oraz rzekomym profilu zawodnika w serwisie X. Czy faktycznie Neymar zagra w 2. Bundeslidze? Nie wydaje nam się.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-13 22:59:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

Sahin wpadł w objęcia Piszczka. Sześć goli w meczu BVB!

Borussia Dortmund została nowym liderem Bundesligi. Tuż po wrześniowej przerwie związanej z meczami reprezentacji zespół Nuriego Sahina pokonał 4:2 Heidenheim. Bohaterem BVB okazał się Karim Adeyemi, który popisał się dubletem i asystą jeszcze w trakcie pierwszej połowy. Po jednej z bramek Sahin wpadł w objęcia Łukasza Piszczka. Teraz Borussia będzie czekać na odpowiedź Bayernu Monachium oraz RB Lipsk.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-13 22:32:00

Cztery gole w meczu GKS Katowice - Widzew. Oto tabela po piątkowych meczach

Po przerwie związanej z meczami reprezentacji wróciła ukochana Ekstraklasa. Po spotkaniu w Lublinie, w którym Motor pokonał Górnika Zabrze (1:0), na murawę wybiegli piłkarze w Katowicach. Miejscowy GKS podejmował Widzew Łódź i choć od 13. minuty przegrywał po golu Imada Rondicia, to potrafił odwrócić losy meczu. Ostatnie słowa w tym spotkaniu należały jednak do Widzewa.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-13 22:28:00