O tym meczu Ligi Mistrzów będzie głośno. Tak przywitali niemiecki zespół w Oświęcimiu

Hokeiści Re-Plast Unii Oświęcim zmierzyli się w sobotę w meczu hokejowej Ligi Mistrzów z mistrzem Niemiec Eisbaerenem Berlin. Kibice polskiego klubu postanowili wykorzystać tę okazję i zaprezentować mocną oprawę.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-07 21:14:00

Były reprezentant Polski wskazuje główny atut przed meczem z Chorwacją

Reprezentacja Polski rozpoczęła zmagania w Lidze Narodów od zwycięstwa. W szalonym spotkaniu pokonała Szkotów 3:2. Mimo tego, że prowadziła już 2:0 do przerwy, to w drugiej połowie straciła dwie bramki. Wygraną dał skutecznie wyegzekwowany rzut karny Nicoli Zalewskiego. Przed spotkaniem z Chorwacją głos zabrał były reprezentant Polski, który jest optymistą. Uważa, że Polacy mogą w kolejnym meczu powalczyć o wygraną.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-07 20:55:00

Zmarzlik leżał już w pierwszym biegu. To, co potem zrobił, przekracza ludzkie pojęcie!

Sobotni wieczór podczas Grand Prix w Rydze nie rozpoczął się przyjemnie dla Bartosza Zmarzlika, który w pierwszym starcie zanotował poważny wypadek. Jego skutki odczuwał do samego końca, ale rzutem na taśmę awansował do półfinału. Udało mu się także przebrnąć do finału, a w nim czterokrotny mistrz świata udowodnił, że mały kryzys już za nim. Zwyciężając, zrobił ogromny krok w kierunku kolejnego tytułu.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-07 20:49:00