ZnajdĽ wiadomo¶ci na wybrany temat:

Nowacka i Ławrynowicz 4. w finale P¦ sztafet

¬ródło:Legialive.pl
W Tokio zakończyły się zawody Finału Pucharu ¦wiata w pięcioboju nowoczesnym, w którym najpierw w konkursie indywidualnym startowała Oktawia Nowacka (24. miejsce), a w niedzielę w rywalizacji sztafet mieszanych startowało dwoje legionistów - Nowacka oraz Daniel Ławrynowicz. Nasi pięcioboi¶ci ukończyli rywalizację na miejscu czwartym, bardzo dobrze rozpoczynaj±c już od szermierki (3. miejsce), w której wygrali 22 z 34 walk (240 pkt). W pływaniu na dystansie 2x100 metrów Nowacka i Ławrynowicz uzyskali czas 2:01.99, który umocnił ich na trzeciej pozycji. W jeĽdzie konnej para legionistów pokonała parkur trac±c niewiele punktów (1 zrzutka i przekroczenie normy czasu). W laser runie legioni¶ci prezentowali wysok± dyspozycję, walczyli do końca, ale ostatecznie zakończyli zawody na miejscu tuż za podium.