Niesamowity finisz pierwszego etapu Tour de France! To przejdzie do historii

Ruszyła 111. edycja Tour de France. Pierwszy raz w historii wyścigu zaczął się on we Włoszech. Nieco przy okazji kolarze trafili też do San Marino, czyniąc ten kraj trzynastym, który znalazł się na trasie. Pierwszy etap zakończył się w Rimini. Jego zwycięzcą został Romain Bardet. A jak poradzili sobie Polacy? Jedynym startującym był Michał Kwiatkowski.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-29 18:20:00

To nowy Usain Bolt? 23-latek zadziwił wszystkich. Niewiarygodny bieg

Jamajka zawsze słynęła ze znakomitych lekkoatletów, a zwłaszcza - biegaczy. Yohan Blake, Asafa Powell czy Usain Bolt - to grono absolutnie najwybitniejszych w historii. Tego ostatniego zna praktycznie każdy, gdyż przez całą karierę zdobył aż osiem złotych medali na igrzyskach olimpijskich. Jak się okazuje, podczas krajowych kwalifikacji do IO w Paryżu właśnie objawił się talent, który może nawet zagrozić legendarnemu rekordowi Bolta.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-29 17:51:00

Djoković wyszedł na kort i ogłosił, co z Wimbledonem. Wszystko jasne

Wielkimi krokami zbliża się trzeci tegoroczny turniej wielkoszlemowy. Tenisiści i tenisistki szykują się do Wimbledonu - najstarszych i zarazem najbardziej prestiżowych zmagań na świecie. Tytułu wśród panów będzie bronić Carlos Alcaraz, który przed rokiem pokonał w finale Novaka Djokovicia. Legendarny Serb przekazał ważne wieści przed startem tegorocznej rywalizacji.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-29 17:26:00