Niemcy takiego gola nie stracili od 50 lat. A potem się zaczęło. Hit LN nie zawiódł!

To był prawdziwy hit ostatniego dnia wrześniowej przerwy reprezentacyjnej, podczas której rozgrywano mecze Ligi Narodów. Podopieczni Ronalda Koemana, choć prowadzili od 2. minuty, w drugiej połowie musieli odrabiać. Niemcy stracili najszybszego gola od 50 lat, ale z Amsterdamu wracają ostatecznie z jednym punktem na koncie. Wtorkowy wynik oznacza, że z Holandią nie przegrali już od pięciu lat.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-10 22:50:00

Wzruszające sceny przed meczem Anglików. Wszyscy wstali z miejsc [WIDEO]

Kilka tygodni temu świat futbolu pogrążył się w żałobie. 26 sierpnia zmarł Sven-Goran Eriksson. Szwedzkiego szkoleniowca żegnały jego byłe kluby oraz zawodnicy. We wtorek wieczorem - przy okazji starcia Anglia - Finlandia - pożegnali go też kibice oraz piłkarze reprezentacji Anglii. W samym meczu bardzo długo zapowiadało się na ogromną sensację. Finowie aż do 57. minuty mieli na Wembley remis 0:0.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-10 22:42:00

Poruszające wyznanie Łukasza Kaczmarka. Ludziom otworzą się oczy

- W Polsce więcej osób dziennie popełnia samobójstwo z powodu depresji niż ginie w wypadkach samochodowych. To okropna statystyka - powiedział Łukasz Kaczmarek. Atakujący reprezentacji Polski od ponad pół roku zmaga się z depresją. W rozmowie z portalem WP SportoweFakty opowiedział, czyje wsparcie było dla niego najważniejsze w tym trudnym czasie.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-10 22:07:00