Znajdź wiadomości na wybrany temat:
Słowa kluczowe:

Nie uwierzysz, co zrobił Koeman. Wideo nie dla wrażliwych ludzi

Źródło:Gazeta.pl
Podczas meczu Polska - Holandia (1:2) kamery uchwyciły odpychające zachowanie Ronalda Koemana. Selekcjoner Holendrów nawiązał do niesławnych scen z udziałem byłego trenera kadry Niemiec Joachima Loewa. Wideo od razu zaczęło krążyć po sieci.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-16 17:13:00

WCZEŚNIEJSZE WIADOMOŚCI

Co się musi stać, aby Polska wyszła z grupy na Euro 2024? Wyjaśniamy naszą sytuację

Po wyrównanym meczu reprezentacja Polski przegrała 1:2 z Holandią w pierwszym meczu Euro 2024. Ten wynik oczywiście nie przekreśla szans Polaków na awans do fazy pucharowej turnieju w Niemczech. Wyjaśniamy, co się musi stać, żeby Polska wyszła z grupy. Na kogo Polacy mogą trafić w 1/8 finału? Opcji jest wiele, a wszystko będzie zależało od tego, które miejsce piłkarze Michała Probierz zajmą po ostatnim meczu w grupie D.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-16 17:08:00

To porwało nawet Lewandowskiego! Holendrzy nie mogli uwierzyć. "O Jezu..."

Robert Lewandowski po golu Adama Buksy cieszył się tak, jakby nie miał żadnej kontuzji, Wojciech Szczęsny długo bronił jak w transie, a wystrojony Michał Probierz udowodnił, że miał plan na to spotkanie, który nie polegał tylko na wybijaniu piłki i nielicznych kontratakach. Byliśmy zdumieni, jak reprezentacja Polski, mimo porażki 1:2, zagrała w pierwszym meczu fazy grupowej przeciwko Holandii - piszą z Hamburga Bartłomiej Kubiak i Dominik Wardzichowski ze Sport.pl.

Kategoria: Aktualności , 2024-06-16 17:06:00