Nie do wiary! Prowadzili niemal cały mecz. Niespodzianka w Superpucharze Polski

Takiego przebiegu rywalizacji, a szczególnie końcówki z pewnością mało kto się spodziewał. King Szczecin dość pewnie zmierzał po trofeum Superpucharu Polski, prowadził niemal przez cały mecz. W czwartej kwarcie, a właściwie w jej końcówce dał sobie wyrwać jednak wygraną z rąk i pierwsze trofeum w tym sezonie powędrowało do Śląska Wrocław.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-29 20:30:00

Sensacja! Wygrali na wyjeździe pierwszy raz od dwóch lat i są o krok od brązu!

Apator Toruń wygrał mecz wyjazdowy w PGE Ekstralidze! Ostatni raz takie zdanie padło w lipcu 2022 roku, ale teraz można znowu tak powiedzieć. Torunianie pokonali w Gorzowie tamtejszą Stal 46:43 i zrobili ogromny krok w stronę brązowego medalu za sezon 2024. Jest to o tyle niesamowita historia, że Apator przegrał w ćwierćfinale i to właśnie ze Stalą! Jak to zatem możliwe, że jadą teraz o brąz?

Kategoria: Aktualności , 2024-09-29 20:06:00

Stadion za 500 mln dol. kompletnie zrujnowany. Nie żyje co najmniej osiem osób

Przez Meksyk przechodzi potężny huragan "John". Huragan, którego skutki najmocniej odczuło Acapulco. Żywioł zrujnował nowiutki obiekt tenisowy, na którym odbyły się trzy turnieje ATP 500. W tym roku w rywalizacji deblistów triumfował w nim Jan Zieliński.

Kategoria: Aktualności , 2024-09-29 19:52:00