Mecz Świątek już "rozstrzygnięty"! Ogłaszają tuż przed spotkaniem

Z polskich tenisistów w Wimbledonie zostało tylko dwoje - Hubert Hurkacz i Iga Świątek. Oboje zagrają mecze drugiej rundy w czwartek. Najnowsze analizy sugerują, że dla dwojga naszych najlepszych tenisistów te spotkania powinny przebiegać w pełni pod ich dyktando. Nawet jeśli rywale uchodzą za takich, co mogą napsuć krwi, to nie daje im się większych szans z Polakami.

Kategoria: Aktualności , 2024-07-04 10:42:00

Trener Coco Gauff powiedział o zdanie za dużo o meczu Igi Świątek. W sieci poruszenie

Coco Gauff została niedawno wiceliderką światowego rankingu, choć w tym roku nie odniosła znaczącego sukcesu. Wygrała tylko jeden turniej i to na początku roku. Jej trener stwierdził, że mogła wygrać ostatniego Rolanda Garrosa, ale bardzo mocno spłycił ten temat. Uprościł go do meczu Igi Świątek, w którym była o krok od szybkiego pożegnania się z paryskimi kortami. W sieci zawrzało.

Kategoria: Aktualności , 2024-07-04 10:07:00

Rywalka Świątek to miliarderka. Żaden sekret, kim jest jej ojciec

Iga Świątek świetnie rozpoczęła zmagania na Wimbledonie. W pierwszym meczu bezproblemowo pokonała Sofię Kenin 6:3, 6:4, dzięki czemu awansowała do drugiej rundy. Na trzecim wielkoszlemowym turnieju w tym roku występuje również Emma Navarro, która do tej pory radzi sobie świetnie. W teorii młoda Amerykanka w ogólnie nie musiałaby rywalizować na światowych kortach. Wszystko dzięki gigantycznemu majątkowi, którym może się pochwalić.

Kategoria: Aktualności , 2024-07-04 09:49:00