Marcin Gortat nagle uderzył w miss Euro. Wystarczyło jedno nagranie

Tajemnicą poliszynela jest, że Marcin Gortat niespecjalnie przepada za influencerami i ogólnie osobami uzależnionymi od Instagrama oraz innych mediów społecznościowych. Teraz były koszykarz NBA mocno uderzył w Natalię Siwiec i jedną z jej internetowych reklam w social media. Czym dokładnie miss Euro 2012 zirytowała legendarnego koszykarza?

Kategoria: Aktualności , 2024-10-16 15:01:00

Niestety! Kontuzja reprezentanta Polski poważniejsza. Długa przerwa

Wiadomo już, co dolega i jak długo potrwa przerwa w grze reprezentanta Polski - Pawła Dawidowicza, który doznał kontuzji w meczu z Chorwacją w Lidze Narodów. Informacje na temat stanu jego zdrowia przekazał dziennikarz Samuel Szczygielski.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-16 14:56:00

Niebywałe, co zrobił Lewandowski. Wszystkim to umknęło

W meczu z Chorwacją wejście Roberta Lewandowskiego w roli jokera okazało się strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu Polacy nie przegrali z trzecią drużyną ostatniego mundialu. Wcześniej jednak oglądaliśmy zaskakującą scenę z udziałem kapitana reprezentacji Polski.

Kategoria: Aktualności , 2024-10-16 14:49:00